Koszulki na Dzień Dziecka dla chłopców

Może i Twój syn zapomina o odrabianiu prac domowych, a wszystkie prośby musisz mu powtarzać dwa razy, ale gwarantujemy, że o Dniu Dziecka na pewno będzie pamiętać. Jako rodzic idealny nie możesz go przecież zawieść, dlatego już dziś pomyśl o oryginalnym prezencie. Koszulki chłopięce z nadrukami sprawdzą się doskonale zarówno jako samodzielny upominek, jak i dodatek do czegoś większego. Dla ułatwienia prezentujemy ranking TOP 5 koszulek na Dzień Dziecka, które spodobają się każdemu chłopcu.

5. Koszulka dla gracza

Ciekawym pomysłem na prezent dla chłopca jest koszulka dla gracza - oczywiście pod warunkiem, że Twój syn spędza przed konsolą długie godziny. Tym zabawnym upominkiem pokażesz dziecku, że choć często narzekasz na jego hobby, masz w sobie dużo dystansu i empatii oraz że rozumiesz, iż każdy potrzebuje czasem spędzić czas tak, jak lubi, nawet jeśli z Twojej perspektywy jako rodzica jest to mało produktywne.
Sprawdź produkt

4. Koszulka dla małego łobuza

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Dziecka? Postaw na koszulkę dla małego łobuza. W końcu każdy chłopiec ma w sobie coś z urwisa, ale właśnie dlatego, tak bardzo go kochasz. Gdyby nie jego harce i swawole, Twój dom byłby smutny i cichy, dlatego w ten wyjątkowy dla niego dzień udowodnij, że akceptujesz charakter syna ze wszystkimi jego odcieniami.
Sprawdź produkt

3. Koszulka dla najlepszego dziecka w galaktyce

W naszym rankingu prezentów dla dzieci nie mogło zabraknąć koszulki dla najlepszego dzieciaka w galaktyce. Doskonale rozumiemy, że dla wszystkich rodziców ich syn jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, a koszulka na Dzień Dziecka z takim nadrukiem idealnie to podkreśla. Po przeczytaniu napisu uśmiech na twarzy chłopca gwarantowany.
Sprawdź produkt

2. Koszulka dla kochanego syna

Koszulki na prezent mogą wyrazić uczucia rodziców do dzieci, a w szczególności koszulka dla kochanego syna. Bo choć co chwila powtarzasz dziecku, że je kochasz i na każdym kroku się o nie troszczysz, nie zaszkodzi jasno i wyraźnie tego zamanifestować. Zwłaszcza że bywają sytuacje, w których Twoja pociecha wydaje się o tym nie pamiętać.
Sprawdź produkt

1. Koszulka dla syna idealnego

Nasz ranking prezentów dla dzieci zamyka koszulka dla syna idealnego. W końcu to Twoje geny - wiadomo więc, że masz doskonałe dziecko i niech ono też o tym wie! Bardzo często na co dzień dzieciom umyka to, jak bardzo je doceniasz i jak dumny z nich jesteś. Dzień Dziecka to idealna okazja, by w nieformalny sposób im o tym przypomnieć. Jesteśmy bowiem zdania, że pomysł na prezent dla chłopca w postaci koszulki zawsze się sprawdza.
Sprawdź produkt